Na czym polega catering dietetyczny?

catering dietetyczny

Catering dietetyczny jest praktycznym rozwiązaniem polegającym na dostarczaniu do klienta zdrowych i odpowiednio przygotowanych posiłków. Kieruje się go głównie do ludzi zapracowanych. Do tych, którzy nie mają czasu na gotowanie, a pomimo tego chcieliby zdrowo się odżywiać, zamiast korzystać z bezwartościowych fast-foodów, szybkich przekąsek czy różnych dań na wynos.

Dodatkowym efektem stosowania cateringu jest zwykle utrata zbędnych kilogramów. Dieta pudełkowa składa się na ogół z pięciu dobrze zbilansowanych posiłków. Wystarczy ją zamówić. Posiłki będą trafiać na adres wskazany przez klienta. Jedyne, co on sam musi zrobić, to po prostu otworzyć pudełko i zjeść jego zawartość w dogodnym dla niego momencie.

POLECAMY: catering, dieta pudełkowa Kraków OPTIMAL FIT – dieta z dostawą do domu!

Cateringi dietetyczne oferują codzienne wyżywienie. Nie należy ich porównywać do zwykłych restauracji zapewniających jedzenie na dowóz. Dieta cateringowa to kompletna dieta składająca się z pięciu posiłków, do których niczego więcej nie trzeba dodawać – wystarczy właśnie na nich bazować w ciągu każdego dnia. Potrawy umieszczane są w specjalnych szczelnych pojemnikach i w takiej postaci dostarczane pod wskazany w formularzu adres. Oczywiście część z nich można sobie podgrzać, jeżeli tego wymaga danie, jednak nie jest to wcale absolutnie konieczne, ponieważ potrawy równie dobrze potrafią smakować na zimno.

Dieta pudełkowa jest też dietą zróżnicowaną, a to jej spora zaleta. Każdego tygodnia klient otrzymuje zupełnie nowe posiłki, tak więc nie nudzi się zdrowym jedzeniem, a wręcz zaczyna się nim ciekawić. Próbuje takich rzeczy, jakich nigdy w życiu nie jadł i odkrywa nowe połączenia smakowe. Potrawy są smaczne, ale też zdrowe i odżywcze. Nikt nie powinien czuć się głodny na takiej diecie.

Istnieje też coś takiego jak specjalna odchudzająca dieta pudełkowa. Ona akurat przygotowywana jest już z myślą o tych, których celem rzeczywiście jest utrata nadprogramowych kilogramów. Klient sam decyduje o tym, czy chce się odchudzać powoli i stopniowo, czy bardzo intensywnie. W zależności od własnych potrzeb dobiera do siebie inną kaloryczność cateringowego jadłospisu.

You may also like...