Krystaliczna jakość obrazu najnowszego drona DJI


Niesamowita jakość zdjęć w technologii 6K, która znacznie przebija poprzedni model. Do licznej oferty jako sklep Autel dołączamy głośną markę DJL, która zaskakuje swoją jakością wykonania, zwłaszcza jeśli spojrzymy na cenę. Drony DJI mają opinię najinteligentniejszych na rynku, zawsze precyzyjnie wykonają swoje złożone zadania i nie panikują w locie. Baterie do dronów cechują się długą wytrzymałością, zapewniają wiele godzin pracy bez zbędnych przerw na ładowania w nieskończoność.

Zalety krystalicznego obrazu

Drony DJI wyprzedzają konkurencję, operującą obrazem co najwyżej 4K. Najważniejsza jest jednak bardzo płynna transmisja bez zbędnego zacinania. Duża liczba danych jest bardzo szybko przesyłana między poszczególnymi urządzeniami. Jako sklep Autel zapewniamy o widocznej gołym okiem różnicy względem poprzedniego modelu. Wyróżnić trzeba też dużą matrycę, dzięki której możemy otrzymywać zdjęcia nawet 20 MP. Baterie do dronów zapewniają możliwość wielogodzinnego uchwycenia wielu szczegółów z lotu ptaka. Dron 6k najmniejsze źdźbło trawy, najmniejszego robaka w ruchu i płynne przechodzenie każdej kolejnej sekundy.

Duża wytrzymałość w każdych warunkach

Drony DJI są odporne na praktycznie każde warunki atmosferyczne. Możemy wręcz powiedzieć, że pięknie wyglądające krople deszczu będą dodatkowym atutem obrazu. Szczególnie pięknie możemy uchwycić nocne warunki, zapewnia to wysoka rozdzielczość obrazu i naturalna kolorystyka. Dron 6K może zapisać także obraz w formacie RAW co nie przeszkadza w tym, żeby baterie do dronów dłużej schodziły do krótszego poziomu zużycia. Sklep Autel zapewnia o licznych trybach drona, między innymi funkcji 180 stopni, czy Sphere co ułatwia uchwycenie obrazu w ciężkich warunkach, gdy przeszkadza nam chociażby skała czy budynek. Ciekawą funkcją jest też funkcja śledzenia, dzięki której dron 6K nigdy nie opuści wskazanego celu. Drony DJI posiada nawet funkcję mapowania przez co wykrywa takie obiekty jak helikoptery czy samoloty, przez co każdy może bezpiecznie eksplorować całe niebo i maksymalnie cieszyć się tworzeniem zdjęć,

Related Posts