zdjęcia na szkle

Zdjęcia na szkle w aranżacji wnętrz


Wprowadzenie się do nowego, wykończonego mieszkania to ulubiony moment wielu osób. Pozostaje nam do wykonania ulubiona część pracy. Mowa oczywiście o dekoracji. Na tym ostatecznym etapie zadomawiania przestrzeni nadajemy jej indywidualności i wyrażamy siebie.

Zdjęcia na ścianach – wyjątkowa ozdoba wnętrza

Jeśli masz duszę fotografa, robisz mnóstwo zdjęć, dzięki czemu masz pokaźną bazę pięknych fotografii, z pewnością zapragniesz ozdobić nimi ścianę. Możesz to zrobić w formie tradycyjnej, czyli zdjęcia poumieszczać w ramkach i wedle gustu pozawieszać na ścianie, lub nieco bardziej zaszaleć.

Oryginalne rozwiązanie na ekspozycję zdjęcia

Jeśli jednak masz dość sprawdzonych rozwiązań, zainteresuje cię z pewnością umieszczenie . Taka ozdoba będzie z pewnością wyjątkowo wyglądać. Możesz także skorzystać z gotowych grafik i wybrany przez ciebie motyw umieścić w dowolnym miejscu na ścianie. Obraz tego typu daje specyficzny efekt wizualny, którego nie osiągniesz przy wykorzystaniu innego materiału.

Wnętrze pełne szkła

Szkło sprawdza się doskonale nie tylko jako nośnik ulubionych grafik czy zdjęć zdobiących nasze wnętrze. Szkło na ścianę to doskonały sposób na wykończenie pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka. Jeśli zależy ci na wnętrzu pełnym światła i przestrzeni, nic nie stoi na przeszkodzie, by takie rozwiązanie wykorzystać również w salonie.

Możesz wybierać w różnego rodzaju powierzchniach. Każda z nich da inny, specyficzny efekt. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeśli znudziły ci się zwykłe kafle, z pewnością szkło przypadnie ci do gustu.

Related Posts