Suknie ślubne w sezonie 2019 – zobacz

suknie ślubne 2019

Znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej to często największe wyzwanie dla przyszłej panny młodej. Salony sukien ślubnych posiadają niezwykle bogatą ofertę różnorodnych modeli, dlatego każda kobieta bez problemu znajdzie wymarzony model.

Suknie ślubne 2019  występują w wielu wzorach i kolorach. Z sezonu na sezon zmieniają się trendy ślubne i pojawiają coraz to nowsze i ciekawsze modele. W ostatnim czasie wiele par organizuje przyjęcie weselne w konkretnym stylu, na przykład boho, dlatego świetnie gdy suknia panny młodej pasuje do stylu przyjęcia. W poprzednich sezonach królowały suknie w stylu księżniczek oraz fasonem przypominające ogon syreny.

W tym sezonie bardzo modne są suknie lekkie, zwiewne, z dużą ilością koronek. Coraz częściej spotkać można suknie z zabudowanym dekoltem bądź koronkowym rękawkiem. Szukając inspiracji warto przeglądać czasopisma kobiece oraz zdjęcia innych panien młodych na portalach społecznościowych. Chcąc zaoszczędzić na kupnie sukni, dobrym pomysłem może okazać się wypożyczenie jej z salonu sukien ślubnych. W takim przypadku pobierana jest kaucja, na wypadek uszkodzenia bądź poplamienia sukni. Najczęściej całość kaucji zostaje jednak zwrócona klientce. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego, długiego welonu jest wianek zapleciony ze świeżych kwiatów. Panny młode które decydują się na wianek często rezygnują z dodatkowej biżuterii, gdyż jest on piękną i niepowtarzalną ozdobą. Produkcją wianków zajmują się sklepy internetowe, kwiaciarnie a także firmy produkujące ozdoby weselne.

You may also like...