Drony w Krakowie

dron - gdzie go wynajac w Krakowie

Drony, czyli pewnego rodzaju latające roboty szybko wchodzą na salony. Stają się coraz popularniejsze, co widać chociażby na przykładzie Krakowa, nie tylko dla zapalonych kolekcjonerów i koneserów, ale także dla zwykłego, przeciętnego Kowalskiego. Co takiego oferuje zakup czy wynajem drona?

Drony są doskonałą propozycją dla osób, które chcą uchwycić przepiękne chwile na zdjęciu czy filmie widocznym z góry. Latający dron wyposażony jest w odpowiedni system operacyjny umożliwiający łączność z urządzeniami mobilnymi. Zazwyczaj wystarczy pobranie darmowych aplikacji w celu sterowania latającym robotem. W lepszych modelach rozbudowany jest doskonale system latania, nierzadko skomplikowany. Dlatego budowa takiego drona musi być nie tylko wytrzymała na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, ale także umożliwiać swobodne poruszanie się.

Kraków w tej branży reprezentuje między innymi firma Avatar umożliwiająca zakup różnego rodzaju dronów w wielu cenach, które mogą się różnić nawet o kilka czy kilkadziesiąt tysięcy. Wszystko to zależy od potrzeb i wymagań przyszłego klienta.

Drony można także oczywiście wypożyczyć, a Kraków w tym rozwiązaniu zaspokaja firma RentGrandfox. Zapewnia ona wynajem profesjonalnego drona wraz z obsługą, która oczywiście dysponuje świadectwem kwalifikacji wydanym przez ULC. Jest to świetne rozwiązanie jeżeli planujemy tylko jednorazowe czy czasowe użycie tego specyficznego robota do wykonania zdjęć czy nakręcenia filmu z powietrza. Cennik takich usług jest dostępny na ich stronie internetowej – http://www.rentgrandfox.pl/dron/ – tam też znajdziemy więcej informacji jak odbywa się współpraca przy wynajmie drona.

Jak można zauważyć, obecnie dron ma doskonałe zastosowanie w fotografii czy po prostu w czasie wolnym, gdy możemy się relaksować podczas sterowania takim dronem. Trzeba tylko wiedzieć gdzie można nim polatać.

You may also like...