Własne magnesy na lodówkę? Czemu nie!

moda na magnesy na lodowke

Któż z nas nie lubi kolorowych magnesów na lodówkę? Znajdziemy je praktycznie w co drugim domu. Część z nas kupuje magnesy na lodówkę jako pamiątkę z odwiedzanych miejsc, a część przyczepia magnesy otrzymane od różnych firm w celach promocyjnych. Jeszcze inni decydują się zamówić wykonanie własnych magnesów na lodówkę.

Fakt jest taki, że magnesy na lodówkę są do kupienia w każdym sklepie AGD i RTV. Jednak aktualnie można więcej z nimi robić niż kiedyś. Zacznijmy od tego że kupić można gotowe obrazy na lodówkę. Jeśli chcemy mieć dużego kwiatka po całej lodówce, oczywiście od przodu patrzeć to nie ma problemu. Przygotowujemy sobie obrazek a resztą zajmuje się już firma w której zamówiliśmy dany przedmiot.

Zdjęcia wykonywane są w bardzo dobrej jakości, ponieważ z lodówką mamy bliski kontakt. Wobec tego było by widać wszelkie piksele. Do tego kanty obrabiane są przez różnego rodzaju maszyny, aby nie pokaleczyć rąk. Z tyłu natomiast nakłada jest martwa na gorąco magnesu. Jest ona bardzo cieniutka, dopasowana do tego, aby dany obraz utrzymał się na lodówce. Jest on równiutki i jest wielkość to kilka milimetrów. Wobec tego całość jest lekka i zwiewna. Nie ma problemu z montażem czy przemieszczaniem owej rzeczy.

Także magnesy na lodówkę są w pełni dostępne w dzisiejszych czasach. Można zamówić własne butony z magnesem, na których naniesiemy ulubione grafiki czy logo firmy. Takie magnesy na lodówkę zamówimy od http://buttonfly.pl/oferta/magnesy-na-lodowke/ – co ważne ich cena nie jest za wysoka. Także biorąc pod uwagę jakość materiału oraz to że z tyłu jest magnes to cena naprawdę nie jest za wysoka. Popularne powiedzenie nasz klient nasz Pan, jest nadal aktualnie. Wobec tego jak jakaś firma nie chce Ci takiego zamówienia zrealizować, idź do innej i ciesz się swoim magnesem na lodówkę.

You may also like...