Sofa chesterfield czarna skóra naturalna


Sofa chesterfield czarna skóra naturalna

Meble chesterfield to klasyka stylu, dobrego smaku i gustu. Zarówno w salonie, biurze czy gabinecie wpasowują się doskonale. A skórzane wykończenie w szczególności podkreśli jego elegancję.

Sofa chesterfield to bez wątpienia ikona stylu. Jedną z ciekawszych wersji, idealnie nadającą się do gabinetu, biura, biblioteczki i oczywiście salonu, jest ta obita skórą. Prezentuje się bardzo elegancko i szykowanie.

Sofa chesterfield czarna to idealna wersja, polecana np. do salonu kosmetycznego.

Z dodatkiem błyszczących kryształków Swarovskiego będzie prezentować naprawdę efektownie. Sofa chesterfield czarna skóra naturalna rewelacyjnie sprawdzi się w np. w kancelarii adwokackiej, czy w recepcji gabinetu lekarskiego. Podkreśli klasę, ekskluzywność i powagę miejsca.

Sofa Chesterfield Classic z kryształkami czarna skóra naturalna plus rozkładana ( fot. www.polskie-chesterfieldy.pl)

Kanapa chesterfield na salonach

Kanapa chesterfield równie dobrze będzie wyglądać w salonie. Wspaniale wpasowuje się we wnętrza typu glamour z uwagi na jej ekskluzywny charakter. Równie dobrze wygląda w surowych wnętrzach typu skandynawskiego, gdzie może być gustowną dekoracją. Duży wybór materiałów, tkanin, z których może być wykonana, daje ogromne pole do wykorzystania jej w różnych aranżacjach. To sprawia, że możemy sami stworzyć spersonalizowany mebel, który w całości sprosta naszym gustom.

Sofa chesterfield skrojona dla ciebie

Sofa Chesterfield London Plus rozkładana 2 os. (fot. www.polskie-chesterfieldy.pl)

Do wyboru mamy nie tylko kolorowe tkaniny, ale także różne kolory skór zarówno naturalnych jak i ekologicznych. Do każdego mebla można także dodatkowo dokupić zestaw dwóch poduszek ozdobnych, zastosować podwójne pikowanie, czy lustrzaną szatozę. Każdy z modeli wyróżnia się także innym typem nóżek. Sofy chesterfield, co prawda zawierają charakterystyczne dla stylu elementy, ale przez lata projektanci wypracowali wiele różnych modeli i kształtów mebla.

Kanapy i sofy chesterfield z funkcją spania

W szczególności na uwagę zasługują kanapy chesterfield, które posiadają funkcję spania. Początkowo mebel służył tylko do siedzenia jednak z czasem zaczęto stosować mechanizmy, które umożliwiały rozkładanie mebla  i używania go do spania. To sprawiło, że piękne meble stały się użyteczne. Sofy chesterfield mogą być wykorzystywane do spania codziennego (funkcja ta doskonale sprawdza się w przypadku mniejszych mieszkań), jak i spania okazjonalnego, kiedy przyjadą do nas goście, czy po prostu do wieczornego odpoczynku przed telewizorem. Możemy wybrać kanapę z funkcją spania typu delfin, wózkową czy z tzw, belgijką. Kanapy z funkcją spania są wyposażone w wygodne materace, część z nich posiada także sprężyny bonellowe.

Sofa chesterfield to stylowy elegancki mebel, który zaczaruje każde wnętrze, nada mu charakteru i piękna.

 

Related Posts