Jakie mieszkanie kupić?

sprawdz dostepnosc nowych mieszkan w Nowej Hucie u dewelopera Salwator

Kiedy myślimy o zakupie mieszkania, rozważamy różne opcje. Przede wszystkim na wstępie zadajemy sobie pytanie, czy będziemy raczej szukać mieszkania na rynku wtórnym, czyli takiego, które miało już przed nami właściciela, a może jednak wolimy zakup mieszkania z rynku pierwotnego, czyli interesują nas zupełnie nowe mieszkania, które od samego początku będzie tylko naszą własnością.

Spora grupa osób w Krakowie, stawia na tą drugą opcję i decyduje się na nowe mieszkania w Nowej Hucie. Czemu Nowa Huta? To proste, ceny są tam stosunkowo niskie. Czemu nowe mieszkania? Przede wszystkim dlatego, że chcieliby, aby mieszkanie było w stu procentach nowe, urządzone przez nich samych i aby nikt wcześniej go nie użytkował.

Jak się okazuje nie ma najmniejszego problemu jeśli chodzi o nowe mieszkania. Nowa Huta ma setki mieszkań deweloperskich czekających na nabywców. W większości są to mieszkania w trakcie budowy, z terminami oddania w najbliższych miesiącach, bowiem gotowe do odbioru w zdecydowanej większości mają już nabywców. Tak, nowe mieszkania Nowa Huta ma niemal w całości sprzedane nim zostaną oddane do użytku. Znaczy to nie mniej, nie więcej, jak to, że nowe mieszkania są kupowane nim zostaną ukończone.

W Nowej Hucie tak jak i w całym Krakowie, nowe mieszkania wyrastają jak grzyby po deszczu, w związku z czym jest ich naprawdę spory wybór. Udając się do biura sprzedaży dewelopera poznamy wszelkie szczegóły dotyczące całej inwestycji mieszkaniowej, jak i samych mieszkań.

Sprawdź: Nowe Mieszkania Nowa Huta w ofercie dewelopera – http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/nowa-huta/karta-informacyjna/

You may also like...