Obraz w dobrych rękach – niesamowitość paspartu

ramy do obrazów

W dobieraniu odpowiedniej dekoracji ścian mieszkania, zazwyczaj uwaga skupia się na fotografii czy obrazach. W tym aby efekt był zachwycający doskonale sprawdzają się ramy do obrazów, jednak tylko takie, które pozwolą zachować świeżość, dobry wygląd, atrakcyjność oraz odpowiednie wyeksponowanie czy podkreślenie kontekstu i przesłania danego działa.

To właśnie z tego słyną ramy paspartu. Mamy tutaj głównie do czynienia z kartonowymi obróbkami dzięki którym, nasze fotografie, tapety, obrazy i wszelkie inne wydruki na długo zagoszczą na ścianie pozwalając na to by je w nieskończoność podziwiać. Nieco ściślej rzecz ujmując paspartu zawdzięcza swoją specyfikę, faktowi iż jest to zwykła ramka wykonana z kartonu, której towarzyszy różne wycięcie niestandardowe, przedstawiające jakiś wzór typu serce, strzałkę, gwiazdę, choinkę itp. Każdemu ze wzorów należny dobrać odpowiednią kolorystykę, co staje się następnym nieodzownym plusem zastosowania paspartu w mieszkaniu.

Kolor, można wybrać zarówno kierując się tonacją w jakiej utrzymane są ściany, lecz także tematyką ilustracji, która zostanie oprawiona w tę niesamowitą ramkę. Te kartonowe dzieła, mają swoje zastosowanie nie tylko w przechowywaniu fotografii, ale mogą posłużyć także, jako unikatowe wpisy do kronik, oryginalna kartka książki, ale także swoje zastosowanie znajdują w albumach. Aby całość wyglądała wspaniale na ścianie, zasugerować można posiadaczom tych wyjątkowych ramek, by oprawili je w tzw. antyramę, czyli szybę zapobiegającą niszczeniu.

Zobacz też: Paspartu,ramy do obrazów | Nielsen Polska

 

You may also like...