Krówki jako prezent komunijny – zobacz

krówki komunijne

Pierwsza komunia jest wielkim przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i ich bliskich. Dlatego wszyscy starają się, aby ta uroczystość była wyjątkowa.

Krówki na komunię

Starannie dobrane stroje, przygotowane na tę uroczystość, pięknie przystrojone mieszkanie oraz poczęstunek. Coraz częściej przygotowanie głównego posiłku zleca się firmom cateringowym lub urządza przyjęcie w restauracji. To oczywiście znakomite rozwiązanie, ponieważ pozwala się rodzicom skupić przede wszystkim na głównym bohaterze uroczystości, czyli dziecku, które idzie do pierwszej komunii. Warto też pomyśleć o gościach i drobnych upominkach dla nich.

Doskonale sprawdzą się słodycze. Zamiast jednak dawać kawałki ciast, które nie zawsze dojadą do domów w stanie dobrym, lepiej przygotować specjalne krówki komunijne . Cóż to takiego? To po prostu cukierki krówki, które są specjalnie opakowane w eleganckie papierki z komunijnymi akcentami. Zapakowane do ozdobnych opakowań będą świetnym prezentem podziękowaniem dla gości. Takie krówki na komunię można bez problemu zamówić w firmach, które produkują te popularne cukierki.

A dlaczego akurat krówki? Są to wyjątkowe słodycze, znane co najmniej od 100 lat. Ich konsystencja i smak są nieporównywalne do innych słodyczy. Właściwie nie ma osób, które by nie lubiły tych cukierków. Smakują w każdym wieku, więc doskonale sprawdzą się i w takiej komunijnej sytuacji. Do opakowania z cukierkami warto dołączyć liścik lub kartkę z podziękowaniami. Sam list może może być wydrukowany, ale podpisujemy koniecznie własnoręcznie. Dzięki temu goście poczują się uhonorowani i będą mile wspominać uroczystość naszego dziecka.

You may also like...