zmierz sie juz dzis w escape game

Jak się bawić w escape roomie?


Pierwsza wizyta w prawdziwym escape room na pewno nas odrobinę niepokoi. Pewnie zastanawiamy się, czy w ogóle poradzimy sobie w takim pomieszczeniu i czy uda nam się rozwiązać przynajmniej jedną najprostszą zagadkę, nie wspominając już o wszystkich, aby móc opuścić pokój zagadek. Boimy się też, że wybrany przez nas pokój okaże się zbyt trudny i ciężki dla osoby początkującej. Nie możemy jednak w taki sposób podchodzić do czekającej nas rozrywki. Nastawmy się na nią pozytywnie, a wszystko pójdzie po naszej myśli.

Przede wszystkim postarajmy się zebrać zaufaną ekipę, z którą jesteśmy w stanie zrobić dosłownie wszystko. Do wspólnej zabawy w escape game zaprośmy samych najbliższych – przyjaciół, znajomych z pracy bądź swoją rodzinę. Zaprezentujmy im wybrany pokój zagadek i razem z nimi zastanówmy się nad tym, czy czujemy się na siłach, aby się z niego wydostać.

Zawsze do wyboru mamy bowiem pokoje zagadek o różnych poziomach trudności. Jeśli te najbardziej skomplikowane absolutnie nas przerażają, wybierzmy coś dla osób początkujących. Nie unośmy się dumą i nie wstydźmy się tego, że mówiąc wprost boimy się na pierwszy raz stanąć oko w oko z najtrudniejszymi zagadkami. Z czasem na pewno się przekonamy, że wszystko da się rozwiązać i nawet najbardziej skomplikowany escape room będzie w naszym zasięgu i zdołamy się z niego wydostać w ciągu godziny, bo tyle czasu z reguły mamy na grę.

Labirynt, jakim jest escape room, w którym czyhają na nas niesamowite zagadki i tajemnice, w stu procentach spełni nasze marzenia o fantastycznej zabawie. Sprawi, że zapomnimy o dosłownie całym bożym świecie.

Więcej o popularnym escape room w mieście Kraków przeczytamy na: http://www.lostroom.pl/

Related Posts