suknie-slubne-boho

Czym charakteryzuje się suknia ślubna boho?


Gdy lubimy się przeciwstawiać schematom jak i także konwenansom, to na pewno pragniemy tego, aby nasz ślub był całkiem inny, a niżeli wszystkie inne.

Suknie ślubne – styl BOHO

Pełna swoboda, zero sztampy, a może nawet odrobina kontrowersji, to coś na co z pewnością czekamy. Taki jest właśnie styl boho. Możemy zostać jego ambasadorką.

Przyjęcie z pompą dopracowane pod każdym względem, do tego balowa suknia ślubna, setki przymiarek, próbne czesanie czy też dekorowanie restauracji. Tak właśnie wygląda większość ślubów oraz wesel, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Musimy przyznać, że trąci troszkę szablonowością.

Pewnie takie wrażenia nam towarzyszą ze względu na to, że jesteśmy duszą artysty. Ona akurat nie lubi się dostosowywać do panujących powszechnie zwyczajów. Łamanie wszelkich zasad na pewno nam da poczucie pewnej swobody, jak i także wolności. Nic zatem dziwnego, że wybierając na swój ślub kreację, skłaniamy się właśnie ku stylowi boho. Suknie ślubne w stylu boho to jest to.

Gdy chcemy się zdecydować na suknie ślubne boho , to na pewno powinniśmy co nieco wiedzieć o tym stylu. Skrót boho pochodzi od słowa bohema. Odnosi się ona do kierunku w kulturze, który stoi w znacznej opozycji do trendów głównych oraz tak zwanego mainstreamu. Bohema, a więc tak naprawdę cyganeria, to w pewnym sensie demonstrowanie pogardy wobec wszelkich przyjętych konwenansów oraz schematów. W modzie oznacza to nic innego jak łączenie stylów oraz wzorów. Jest to także postawienie na naturę, oryginalność, bunt, kolory jak i także nieład. Jedno jest pewne ślub w stylu boho zapadnie na pewno w pamięć wszystkim gościom.

Related Posts