Last minute – sposób na tanie wakacje

Wakacje last minute to możliwość dokonania zakupu wyjazdu turystycznego za wręcz śmieszne pieniądze. Podczas wyjazdów last minute na turystów czyha jednak wiele nieprzyjemnych niespodzianek. O jakich dokładnie niespodziankach mówię? Otóż te niespodziewani to przede wszystkim brak czasu na dokładne zapoznanie się z danym hotelem.

Jeśli nie poświęcicie odpowiednio wiele czasu na poczytanie o danym hotelu, to później możecie dowiedzieć się, że lokal ten zmienił nazwę, teraz nie ma opinii, a te poprzednie są wręcz tragiczne. Innym problemem jaki dotyczy wielu przypadków jest brak miejsca w hotelu dla klientów, którzy pojechali na wakacje last minute.

Do takich sytuacji dochodzi dosyć często – biura podróży sprzedają zbyt wiele miejsc, bądź też zbyt wiele miejsc sprzedają hotele, i tym sposobem turysta nie ma miejsca dla siebie w hotelu. Do takich sytuacji dochodzi niestety dosyć często. Pamiętajcie by uważać na last minute, tak by okazje cenowe nie przerodziły się tak naprawdę w wielkie pułapki.