Co zobaczyć w Tunezji?

Tunezja to drugi w kolejności, co do popularności kraj, jaki wybierany jest przez Polaków. Tunezja cieszy się tak dużym powodzeniem m.in. dzięki temu, że wiele jest tam do zobaczenia. Co szczególnie mogę wam polecić? Przede wszystkim rewelacyjne miejsce w postaci Kartaginy.

Kartagina to ruiny starożytnego miasta, które znane jest doskonale wszystkim, którzy uczyli się w swoim życiu historii. Kartagina być może nie wygląda bardzo efektownie, ale przygotujecie tam rewelacyjne zdjęcia. Polecam to miejsce szczególnie tym turystom, którzy badają historię. Warto jest odwiedzić również stolicę w postaci Tunisu.

Tunis być może nie jest miejscem niesamowitym, aczkolwiek warto jest tam trafić choćby na pewien czas by zobaczyć centrum miasta oraz słynne muzeum. To największe atrakcje Tunisu, a pod miastem znajduje się biało-niebieskie miasteczko o nazwie Sidi Bu Said, w którym to widoki są niesamowite. Już po kilku spędzonych tam chwilach na zawsze się w nim zakochacie i kiedyś będziecie chcieli chociażby na chwilę tam wrócić.